PRACOWNIK ZESPOŁU LOGISTYCZNEGO
Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw,
  • rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie,
  • kompletowanie zamówień,
  • dbanie o terminy oraz jakość dostaw,
  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność w tygodniu i w wybrane weekendy w systemie dwuzmianowym,
  • odpowiedzialność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb (½, ¾, pełny),
  • wynagrodzenie na poziomie 4600 zł brutto, premie miesięczne i kwartalne, dodatek dla operatorów wózków widłowych, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),
  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPE, bony świąteczne),
  • wprowadzenie do firmy, z nami poznasz atmosferę jaka panuje w Decathlon,
  • wspólne świętowanie sukcesów oraz sportowe spotkania zespołu,
  • szkolenia przygotowujące do pracy,
  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: