Decathlon to sieć sklepów sportowych na całym świecie. Miejsce pełne sportu, marek własnych tworzonych z pasją i innowacyjnością. Sensem naszego istnienia i impulsem do działania przez naszych pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób cieszenia się i czerpania korzyści z uprawiania sportu”.
Ułatwiamy doświadczanie sportu naszym klientom, wykorzystując przy tym nowe technologie, wdrażane w ramach wszechobecnej cyfrowej transformacji, wspieranej przez kompetencje zespołów IT. Bezpieczeństwo informacji jest jednym z głównych priorytetów Decathlon.
Do naszego zespołu ds. bezpieczeństwa IT szukamy osoby dla której bezpieczeństwo to pasja i która razem z nami podejmie się zagwarantowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa w Decathlon.
Twoją rolą będzie współtworzenie i ciągłe udoskonalanie strategii bezpieczeństwa Decathlon. Poprzez bardzo dużą autonomię działu zajmującego się zagadnieniami “IT security”, będziesz mógł/a wykorzystać swoje kompetencje, doświadczenie i pomysły do proponowania i wdrażania bezpiecznych rozwiązań IT.
Zakres obowiązków:
Czego wymagamy:
Mile widziane:
Co oferujemy:
Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?
Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: