Dołącz do Grupy Tense!
Miejsce pracy:

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, tworzeniu i modyfikowaniu stron internetowych. Przeprowadzamy oraz optymalizujemy skuteczne kampanie linków sponsorowanych. Bawimy się słowem i opracowujemy efektywne strategie promocji firm, wykorzystując marketing treści oraz marketing społecznościowy.

Agencja Interaktywna Grupa TENSE to zespół kilkudziesięciu ambitnych i kreatywnych osób, których połączyła pasja do marketingu w Internecie.

Jesteś pasjonatem, w wybranej dziedzinie? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij nam swoje CV wraz z opisem dziedziny, która Cię interesuje!

Oferujemy pracę w firmie wyróżnionej prestiżowym tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, za czym idzie możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy, doceniamy Twoją inicjatywę! a to wszystko w niezwykle przyjaznej atmosferze! dodatkowo:

  • elastyczne godziny pracy po okresie próbnym,
  • świetną atmosferę,
  • ambitny i zaangażowany zespół profesjonalistów,
  • bezpłatny kurs języka angielskiego,
  • darmową siłownię i squasha,
  • wyjścia i eventy integracyjne!

Grupa TENSE to agencja interaktywna wywodząca się z przedsiębiorstwa TENSE.PL, które działając w branży reklamy internetowej zdobyło na poznańskim i ogólnopolskim rynku ugruntowaną pozycję. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, jednak z usług naszej agencji interaktywnej korzystają firmy z całego kraju. Zwracamy szczególną uwagę na jakość – naszym Klientom gwarantujemy ponadprzeciętne efekty oraz kompleksową opiekę wyspecjalizowanych doradców Klienta biznesowego i ekspertów od reklamy!

Dołącz do nas już dziś!

Aplikuj