SuccessFactors Solution Architect
Miejsce pracy: Praca zdalna, Poznań, Centrala - Złotniki k. Poznania, Kraków, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie i dostarczanie klientom rozwiązań w obszarze SAP SuccessFactors/HCM.

O PROJEKTACH:

  • Współpracujemy z liderami w swoich branżach, wspólnie z nimi uruchamiamy rozwiązania SuccessFactors, zarówno w modelu w pełni chmurowym jak i hybrydowym (w integracji z systemami SAP ERP HR). Współpracujemy z takimi markami jak LPP, InPost, Sokołów.
  • Prowadzimy projekty lokalne i międzynarodowe. Migrujemy do chmury systemy klientów polskich, niemieckich, hiszpańskich.
  • Integrujemy z rozwiązaniami SAP nasze aplikacje z różnych obszarów HCM - w szczególności wspierające zarządzanie czasem pracy.
  • Wykorzystujemy najnowsze technologie SAP w szczególności BTP (Business Technology Platform).
  • Tworzymy innowacyjne rozwiązania do zarządzania talentami, komunikacji z pracownikami i kandydatami.
  • Aktywnie promujemy technologie SAP współpracując z uczelniami, organizując konferencje, warsztaty i webinary.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz pełnił wiodącą rolę w tworzeniu koncepcji rozwiązań SuccessFactors i rozwiązań hybrydowych (np. SF i SAP HR).
  • Doradzisz klientom w wyborze optymalnej architektury rozwiązań SF i SAP HR.
  • Doradzisz w doborze rozwiązań spełniających biznesowe wymagania klientów, zbudujesz z nimi wizję docelowego projektu i zaplanujesz jakie należy podjąć kroki aby zrealizować projekt.
  • Wspólnie z Project Managerem wytyczysz kierunek dla projektu oraz pracy zespołowi konsultantów podczas wdrożeń SuccessFactors.
  • Skupisz się na poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań i szerokim spojrzeniu na projekt (zetkniesz się z tematami cross module).
  • Zajmiesz się takimi zagadnieniami jak: integracja międzymodułowa, przepływ danych w systemie, planowanie migracji.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia projektowego w wiodącej roli we wdrożeniach SuccessFactors.
  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie projektowe z wdrożeń SAP HR.
  • Posiadasz praktyczną wiedzę dotyczącą zagadnień integracyjnych (moduły SAP i SF, w tym integracja z SF EC Payroll).
  • Masz wysokie umiejętności doradcze, zdolności analityczne i szkoleniowe.
  • Przyjmujesz proaktywną postawę podczas prac projektowych, dobrze odnajdujesz się w wytyczaniu kierunku prac i masz zdolności w zakresie podejmowania decyzji i przekonywania do nich współpracowników oraz klienta.
  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie.

OFERUJEMY:

  • Udział w projektach wdrożeniowych SuccessFactors realizowanych dla największych przedsiębiorstw z Polsce i za granicą.
  • Realny wpływ na kierunek pracy zespołu wdrożeniowego.
  • Szeroki program szkoleń oraz wiele możliwości rozwoju zawodowego – certyfikacja SAP.
  • Pracę w środowisku wspierającym rozwój osobisty (dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, platform e-learningowych umożliwiających rozszerzanie kompetencji związanych z SAP oraz kompetencji językowych).
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku.
  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności.
  • Elastyczność formy zatrudnienia.
  • Możliwość pracy zdalnej (może pojawić się konieczność wyjazdów do klienta).
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas niemal 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.