Departament Ryzyka Bankowego w SGB-Banku jest odpowiedzialny za zarządzanie poszczególnymi rodzajami ryzyka w tym za identyfikację, pomiar, ocenę i monitorowanie ryzyka: stopy procentowej, płynności, walutowego, kredytowego, operacyjnego, outsourcingu, modeli oraz biznesowego.
Dołącz do nas, jeżeli naprawdę chcesz poszerzać swoje horyzonty oraz wiedzę, którą zdobyłeś/aś na studiach chcesz wykorzystać w praktyce. Twoje chęci to już naprawdę dużo, pokażemy Tobie jak funkcjonuje obszar Ryzyka. Kilka informacji o stażu:
Klauzula informacyjna Administratora danych osobowych
Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: Rozporządzenie) SGB-Bank S.A. przedstawia następujące informacje:
Administrator danych
SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań (zwany dalej „Bankiem”)
Dane kontaktowe
Z Administratorem można się skontaktować
Inspektor Ochrony Danych
W SGB-Banku S.A. został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pisemnie na adres Administratora lub na adres e-mail: [email protected]. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych opublikowane są na stronie www.sgb.pl. Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw przysługujących na mocy Rozporządzenia
Kategorie danych
Bank przetwarza w szczególności następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych:
Bank może przetwarzać dane osobowe wykraczające poza katalog danych wskazanych w Kodeksie pracy.
Źródło danych
Pani/ Pana dane Bank pozyskuje bezpośrednio od Pani/Pana.
Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Bank w celu:
Okres przez który dane będą przechowywane
Bank będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji/przez okres niezbędny do realizacji procesu przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy. Po zakończeniu rekrutacji Pana dane zostaną usunięte.
Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia na warunkach wynikających z Rozporządzenia.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji
Bank nie będzie podejmował decyzji opartych wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych osobowych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji/i w procesach przyszłych rekrutacji.