Młodszy specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Łódź

Centrum Dystrybucyjne Decathlon

Szukamy nowych talentów do działu IT w Logistyce, osób które chciałyby aktywnie rozwijać swoje zainteresowania i kompetencje, brać udział w tworzeniu i automatyzacji naszych lokalnych procesów IT oraz wspomagać naszych pracowników zapewniając im wysokiej jakości bezpośrednie wsparcie techniczne.

Oferta jest skierowana głównie do pasjonatów IT (zarówno aktualnie studiujących zagadnienia związane z IT jak i tych potrafiących samodzielnie zdobywać wiedzę), chcących rozpocząć swoją karierę w IT, ale posiadających już w swoim portfolio ciekawe projekty, które pomogą poznać kompetencje, podejście do rozwiązywania problemów i kreatywność kandydata.

Twój zakres obowiązków/Twoje zadania:

  • Utrzymanie i monitorowanie urządzeń i infrastruktury IT,
  • Osoba kontaktowa w sprawach dotyczących incydentów i problemów IT,
  • Udział w eksploatacji systemu informatycznego w magazynie (wdrożenia, migracje, przebudowy infrastruktury itp.),
  • Regularna komunikacja z użytkownikami,
  • Realizacja indywidualnego projektu.

Jeśli:

  • Dobrze znasz wszelkie zagadnienia związane z IT (np. budowa komputera PC, sposób działania różnych aplikacji i urządzeń, ich komunikacji między sobą itp.),
  • Posiadasz zdolności manualne (diagnozowanie i prosta naprawa sprzętu IT według dostępnej dokumentacji),
  • Jesteś zaznajomiony z systemami MS Windows, Linux oraz sieciami TCP/IP, WiFi,
  • Masz doświadczenie z pracą z urządzeniami wykorzystywanymi w Logistyce jak skanery kodów kreskowych, terminale mobilne, drukarki etykiet lub tablety,
  • Znasz podstawy programowania (Python / PHP, bazy danych SQL) i chcesz rozwijać się w tym kierunku (głównie aplikacje webowe, IoT),
  • Interesujesz się elektroniką i automatyką,
  • Umiesz samodzielnie zdobywać wiedzę z zakresu IT,
  • Język angielski znasz na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (czytanie i wyszukiwanie dokumentacji technicznych oraz aktywna komunikacja z zespołami IT z innych krajów),
  • Wykazujesz się samodzielnością i zmysłem organizacyjnym,
  • Jesteś dyspozycyjny w tygodniu i w wybrane weekendy,

... jest to miejsce odpowiednie dla Ciebie! :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności (4 500 - 6 500 zł brutto), dodatkowo premia miesięczna i kwartalna, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),
  • Podział pracy: 50% wsparcie techniczne magazynu / 50% indywidualny projekt,
  • Dzień Integracji Logistycznej - w tym dniu poznasz firmę, sens, wartości i atmosferę, jaka panuje w naszym Centrum Dystrybucyjnym Decathlon,
  • Liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPE, bony świąteczne),
  • Elastyczny grafik,
  • Możliwość rozwoju w zagranicznych strukturach firmy,
  • Liczne szkolenia specjalistyczne i materiały pomocnicze,
  • Możliwość corocznego wzrostu wynagrodzenia za osiągnięte wyniki.

Masz na swoim koncie ciekawe projekty i chcesz się nimi pochwalić? Załącz w formularzu  krótką prezentację opisującą wykorzystane technologie, sposób oraz formę działania! (Preferowany format pdf lub zip)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: