Ekspert ds. Treasury
Warszawa

Twoje zadania:

  • Samodzielne sporządzanie prognoz płynności krótko i długookresowej
  • Samodzielna obsługa umów kredytowych (wnioski o wypłatę, raportowanie kowenantów, współpraca z bankami i doradcami spółki)
  • Obsługa codziennych operacji Skarbowych (zarządzanie środkami pieniężnymi i płatnościami w spółce, monitorowanie sald, przygotowywanie analiz inwestycyjnych, zawieranie transakcji na rynku pieniężnym i walutowym)
  • Współpraca przy organizacji różnych form finansowania działalności spółki w tym udział w negocjacjach umów kredytowych oraz zabezpieczeń
  • Przygotowywanie raportów na podstawie dokumentacji kredytowej
  • Samodzielne prowadzenie projektów w obszarze treasury

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • Masz min. 5 lat doświadczenia w obszarze korporacyjnej treasury
  • Znasz funkcjonowanie rynku pieniężnego i walutowego oraz instrumentów finansowych
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń/płatności krajowych i zagranicznych
  • Masz doświadczenie w aranżowaniu i obsłudze umów bankowych kredytów krótko i długoterminowych
  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu różnych form finansowania obrotowego (overdraft, leasing, factoring, itd.)
  • Znasz zagadnienia dotyczące ubezpieczeń majątkowych
  • Dobrze znasz kalkulacje finansowe oraz posiadasz zdolności analityczne
  • Biegle znasz pakiet Microsoft Office – w szczególności Excel, Power Point (analiza danych, tworzenie prezentacji)
  • Dobrze znasz język angielski (w tym słownictwa umów na bazie prawa angielskiego)
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem ryzykiem będzie plusem
  • Jesteś samodzielny/samodzielna w realizacji zadań i dbasz o szczegóły
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę i umiesz pracować w zespole

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Dominika Gregorz

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną