Regionalny Kierownik Sprzedaży , Kraków i okolice
Kraków

Twoje zadania:

  • Zarządzanie sprzedażą w podległym regionie
  • Osiąganie wyznaczonych wyników sprzedażowych
  • Ocena jakościowa salonów sprzedaży
  • Kontrola budżetu operacyjnego sklepów
  • Raportowanie wizyt, audytów i innych działań wymaganych przez centralę
  • Coaching podległego personelu
  • Rekrutacja personelu do salonów sprzedaży.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem w ramach rozproszonej struktury
  • Jesteś dyspozycyjny i masz gotowości do pracy w terenie
  • Dobrze organizujesz własną pracę
  • Znasz technik sprzedaży i posiadasz zdolności analityczne
  • Jesteś samodzielny i dynamiczny w działaniu
  • Cechuje Cię entuzjazm oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • Masz wyższe wykształcenie
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalający na swobodną komunikację
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B i praktykę w korzystaniu z niego

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie.

Izabela Duk-Merdzik

[email protected]

Zobacz jak wygląda praca w Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną