Asystent/Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Katowice

O nas:

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne monitorowanie wszystkich spraw biznesowych przełożonego - bieżące wsparcie administracyjne i operacyjne pracy Zarządu
  • Koordynacja zlecanych projektów
  • Zarządzanie kalendarzem, pocztą e-mail i listą spraw do załatwienia wraz z ustalaniem priorytetów
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a podległymi działami
  • Kompleksowa organizacja spotkań biznesowych, zapewnienie niezbędnych zasobów i materiałów na spotkania
  • Udział w spotkaniach i przygotowywanie z nich podsumowań oraz monitorowanie realizacji postanowień
  • Koordynowanie projektów będących w bezpośredniej pieczy Zarządu
  • Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji
  • Koordynacja pracy biura Zarządu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy asystenckiej na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Zainteresowanie tematyką motoryzacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoki stopień umiejętności interpersonalnych i ukierunkowanie na współpracę z osobami na różnych stanowiskach w strukturze firmy
  • Umiejętność ustalania priorytetów, planowania i koordynacji wielu projektów i zadań
  • Motywacja i zaangażowanie w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Power Point i Excel
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw z dziedziny finansów przedsiębiorstwa

To oferujemy:

  • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Oferujemy pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej
  • Oferujemy aktywny udział w ciekawych i rozwojowych projektach oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport i inne)
  • Nasi Pracownicy mają możliwość skorzystania ze zniżek na produkty i usługi Holding1 (m.in. zakup lub wynajem auta na preferencyjnych warunkach)
  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 22, 30–570 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dowiedz się więcej o nas →