Księgowa/y
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur zaliczkowych, faktur końcowych, faktury sprzedaż
  • Rozliczanie i księgowanie delegacji
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Windykacja należności
  • Księgowanie faktur zakupu krajowych oraz zagranicznych
  • Uzgadnianie kont
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Sprawdzanie wniosków zakupowych pod względem księgowym
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • Praktyczna znajomość MS Office, w tym Excela
  • Mile widziane doświadczenie w firmie podlegającej rocznemu obowiązkowi badania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z wieloma podmiotami w grupie
  • Mile widziana znajomość systemu Symfonia ERP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Niekorporacyjne środowisko pracy i możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy i doświadczonych współpracowników, od których możesz się wiele nauczyć
  • Elastyczne godziny pracy (start między 07:00 – 09:00)
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego
  • Udział w programie poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych

ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko: