Od nas dostaniesz:

Swobodny
dress code
  Dostęp do
bazy szkoleń
  Elastyczne
godziny pracy

Pracę
w metodologii zwinnej - Agile
  Wysokiej
jakości sprzęt
do pracy
  Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
Lider(-ka) zespołu ds. digitalizacji procesów
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: ZPK/004/0123

Czym się zajmujemy jako Zespół Digitalizacji Obszarów Generalnego, Korporacji, Ryzyka i Operacji w Departamencie Rozwoju Usług Ogólnoorganizacyjnych?

  • Projektowaniem oraz dostarczaniem procesów na platformie klasy BPM
  • Realizacją strategii banku w zakresie digitalizacji procesów
  • Realizacją strategii IT w zakresie stałego podnoszenia efektywności procesu wytwórczego oraz wdrażania standardów
  • Współpracą z zespołem technicznym odpowiedzialnym za rozwój platformy
  • Automatyzacją testów ścieżek krytycznych i rozwojem dedykowanego frameworku testów automatycznych
  • Wymianą wiedzy i doświadczeń z innymi obszarami IT

Jakie będą Twoje zadania?

  • Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem deweloperskim
  • Motywowanie i rozwój pracowników, dzielenie się wiedzą, stawianie celów
  • Tworzenie przyjaznego i angażującego środowiska pracy
  • Wspieranie zespołu w codziennej pracy i realizacji celów
  • Rekrutacja pracowników do zespołu
  • Ścisła współpraca z managerami w obszarze, departamencie i IT
  • Utrzymanie doskonałych relacji z Product Ownerami i managerami jednostek biznesowych
  • Współtworzenie oraz realizacja strategii IT i planów rozwojowych dla obszaru
  • Planowanie i rozliczanie budżetów projektowych
  • Tworzenie roadmap i harmonogramów projektów realizowanych przez zespół
  • Koordynowanie i monitorowanie prac w ramach OKRów
  • Dbanie o dobry PR zespołu

Oczekiwane wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT
  • Dobra znajomość zagadnień IT i procesu wytwórczego oprogramowania
  • Wysoka komunikatywność
  • Proaktywność w działaniu
  • Myślenie strategiczne
  • Umiejętność przekuwania pomysłów na konkretny plan działania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zespołowość
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość i doświadczenie w pracy w SCRUM i Kanban

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze rozwoju procesów na platformie klasy BPM (Ferryt, inne) lub w zbliżonej technologii
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami backoffice i/ lub ryzyka w banku/instytucji finansowej

Forma współpracy: umowa o pracę
Tryb działania: praca zdalna + spotkania zespołowe w Łodzi lub Warszawie 1-2 razy w miesiącu

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do nas :)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV.
  2. Spotkasz się online z Managerką Zespołu oraz Rekruterką.
  3. Damy znać, jak Ci poszło - trzymamy kciuki za ofertę!
Dowiedz sie co wyróżnia
mBank w IT:
Przekonaj się sam!

mBank ostrzega: Praca z nami to kontakt
z najnowszymi technologiami!