Quality Assurance and Development Specialist (she/he/they)

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Jeżeli jesteś kreatywny/a, lubisz testować nowości, ważne dla Ciebie jest to co i jakiej jakości dostępne jest na półce sklepowej, jeśli interesują Cię zagadnienia z obszaru sensoryki, rozwoju produktów, zapewnienia jakości i ciągłego jej doskonalenia zachęcamy do aplikowania.

Twój zakres odpowiedzialności to m.in.:
- udział w procesie rozwoju i tworzenia produktów marek własnych
- zapewnienie i rozwój jakości asortymentu oferowanego w sieci
- kwalifikacja i audytowanie dostawców
- współpraca z laboratoriami w zakresie analizy produktów
- udział w testach sensorycznych produktów i analiza wyników
- monitorowanie i komunikowanie zmian w prawie żywnościowym
- weryfikacja zgodności znakowania produktów spożywczych
- tworzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w procesie wdrażania oraz rozwoju jakości produktów marek własnych
  • minimum 2-lata doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości, w tym doświadczenia audytorskiego
  • znajomość procesów technologicznych produkcji żywności oraz systemu ISO 22 000
  • znajomość prawa żywnościowego, szczególnie w zakresie znakowania
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z kontrahentami np. dostawcy czy producenci
  • samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy, myślenie przyczynowo – skutkowego, asertywność
  • znajomość języka angielskiego (min poziom B1)
  • czynnego prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze analizy sensorycznej

Oferujemy

To oferujemy

  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne