Od nas dostaniesz:

Swobodny
dress code
  Dostęp do
bazy szkoleń
  Elastyczne
godziny pracy

Pracę
w metodologii zwinnej - Agile
  Wysokiej
jakości sprzęt
do pracy
  Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
Administratorka/Administrator IT - Linux
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: OS/003/1022

Nasz zespół to 8 zaangażowanych i doświadczonych inżynierów, posiadających bardzo szerokie kompetencje , odpowiedzialnych za utrzymanie m.in: usług terminalowych, zasobów plikowych, systemów zarządzania wydrukiem, MS SQL, transferów plikowych. Praca zespołowa i wsparcie jest tym, co charakteryzuje codzienne obowiązki związane z utrzymaniem podległych systemów oraz wspieraniem klienta wewnętrznego w projektach rozwojowych i regulacyjnych w organizacji. Staramy się pracować optymalnie, korzystając ze wszystkich najlepszych metodologii agile, scrum czy waterfall.

Jakie będą Twoje zadania?

  • konfiguracja systemu RedHat (partycje, siec, użytkownicy, uprawnienia),
  • konfiguracje usług FTP,SFTP (użytkownicy, uprawnienia),
  • konfiguracje połączeń SFTP dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wymiana kluczy PGP/GPG z parterami zewnętrznymi,
  • tworzenie i modyfikacje narzędzi (skrypty/usługi) do automatycznej wymiany danych z parterami zewnętrznymi,
  • parametryzacja automatów do wymiany danych (np. wyrażenia regularne),
  • konfiguracja narzędzi do monitorowania usług (np. polecenie powłoki BASH),
  • monitorowanie systemu (polecenie systemowe, weryfikacja logów).

Co jest Ci potrzebne, aby zacząć?

  • praktyczna znajomość systemów Linux podparta minimum 3-letnim doświadczeniem,
  • umiejętność konfiguracji systemu (nacisk na RedHat, Centos) oraz sieci i usług (usługi FTP, SFTP),
  • znajomość powłoki poleceń (głównie BASH),
  • umiejętność szyfrowania PGP/GPG,
  • znajomość wyrażenia regularnego,
  • interpretacja logów.

forma współpracy: umowa o pracę
tryb działania: praca zdalna + spotkania zespołowe 2 razy w miesiącu

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do nas :)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  2. Spotkasz się online z menadżerem.
  3. Porozmawiasz krótko z rekruterką.
  4. Damy znać, jak Ci poszło — trzymamy kciuki za ofertę!
Dowiedz sie co wyróżnia
mBank w IT:
Przekonaj się sam!

mBank ostrzega: Praca z nami to kontakt
z najnowszymi technologiami!