Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
  Kluby
mBanku
  Kartę
sportową

Prywatną opiekę medyczną   Dostęp do wewnętrznego rynku pracy   Dostęp do kursów LinkedIn Learning
St. Specjalista(-ka) ds. systemów komunikacyjnych i bezpieczeństwa IT
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: PKA/097/1222

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie częścią zespołu zajmującego się codziennym dbaniem o bezpieczeństwo IT. Zadania na tym stanowisku będą związane m.in. z monitorowaniem bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem funkcjonujących w Banku narzędzi, ale także z udziałem w ciekawych projektach podnoszących poziom bezpieczeństwa w organizacji.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie infrastruktury informatycznej pod kątem nadużyć
  • reagowanie na incydenty bezpieczeństwa
  • ocenianie ryzyka, zabezpieczeń oraz wydawanie rekomendacji
  • projektowanie i wdrażanie mechanizmów detekcji naruszeń bezpieczeństwa po stronie Banku i użytkowników końcowych
  • udział w tworzeniu narzędzi udoskonalających proces analizy i obsługi incydentów bezpieczeństwa;
  • współpraca z dostawcami i audytorami
  • opiniowanie dokumentów pod kątem bezpieczeństwa IT
  • inne zadania zlecone z zakresu cyberbezpieczeństwa
  • współpraca z innymi komórkami IT i Dyrektorem

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub techniczne
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz systemów serwerowych Windows oraz Linux/Unix
  • ogólna znajomość systemów typu: AV, FW, IDS, IPS, SIEM, DLP, AntySpam, Vulnerability Scanner
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • elastyczność oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • nastawienie na dzielenie się wiedzą oraz wspieranie w ramach zespołu

Mile widziane:

  • branżowe certyfikaty sieciowe lub bezpieczeństwa: CEH, CCNA Security, CompTIA Security+, CISSP lub inne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w instytucji finansowej.
Razem możemy więcej!
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!