Praktyki - Tax Technology
  • Rodzaj umowy

    umowa zlecenie

  • Lokalizacja
    Poznań
  • Model pracy

    Hybrydowy

  • Sprawdź nasze wymagania

    • status absolwenta lub studenta ostatnich lat studiów na kierunkach analitycznych, finansowych lub technicznych
    • zdolność analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów
    • otwartość na pracę w zespole oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • dostępność minimum 32 h w tygodniu (preferowane 40h)

    Dodatkowym atutem będzie, jeżeli:

    • znasz teoretyczne i/lub praktyczne zasady prowadzenia projektów technologicznych według Agile/Scrum
    • umiesz tworzyć makra VBA w MS Excel
    • potrafisz programować w C++

    Odkryj zadania, które czekają na Ciebie

    • wsparcie we wdrażaniu aplikacji webowych w obszarze podatków
    • bezpośrednia współpraca z teamem developerskim, analitykami i testerami
    • udział w warsztatach projektowych z docelowymi użytkownikami

    W zależności od wybranej ścieżki dodatkowo:

    • Analityk biznesowy
      • wsparcie w opracowywaniu wymagań funkcjonalnych aplikacji
      • konfigurowanie aplikacji zgodnie z wymaganiami i projektem
      • wsparcie w projektowaniu aplikacji webowych
    • Tester
      • udział w procesie testów aplikacji
      • pisanie scenariuszy testowych
    • Developer
      • programowanie w C#, HTML, Javascript, CSS, Ajax, Bootstrap
      • tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET, .NET Core, Framework .NET, MVC, JavaScript
      • tworzenie i wdrażanie rozwiązań dedykowanych dla środowiska MS Azure

    Zobacz, co mamy dla Ciebie

    • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

    Nasz proces rekrutacyjny

    Poznaj lepiej zespół

    Tax Technology to nowy obszar działalności doradztwa podatkowego – nasz zespół wspiera technologicznie ekspertów KPMG, jak i bezpośrednio Klientów w realizacji coraz bardziej skomplikowanych wymogów podatkowych. Główny obszar działalności zespołu to tworzenie dedykowanych aplikacji webowych, które usprawniają i przyspieszają prowadzenie rozliczeń podatkowych (tzw. compliance), ale także umożliwiają terminowe i prawidłowe raportowanie odpowiednich wymogów do organów nadzorczych. W zespole Tax Technology znajdziesz project managerów, analityków biznesowych, testerów oraz deweloperów.

    © 2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.