Office Assistant
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres Obowiązków:

  • Kontakt z i dbanie o wewnętrznych/zewnętrznych klientów, dostawców i gości
  • Planowanie i organizacja wydarzeń i spotkań (wewnętrznych/zewnętrznych)
  • Samodzielne prowadzenie sekretariatu
  • Administracyjne wsparcie Menedżerów i współpracowników w codziennych zadaniach
  • Zapewnienie optymalnego zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze, chemiczne, papiernicze i inne
  • Przygotowywanie rejestru wydatków gotówkowych i porządkowanie dokumentacji
  • Koordynacja osób/firm sprzątających biura
  • Wsparcie przy procesie onboardingu nowych pracowników
  • Przygotowanie, planowanie i monitorowanie budżetu biura
  • Tworzenie statystyk i raportów
  • Organizacja podróży służbowych
  • Wsparcie w zakresie zarządzania flotą

Wymagania:

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzin (40 godzin w tygodniu)
  • Elastyczność, proaktywność, nastawienie "can-do"
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz planowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy z programami w środowisku Windows
  • Obsługa sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Wsparcie z zakresu zdrowia psychicznego
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy

ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD. Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:​