Technik Higieny
Gdańsk

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja rola

Do Zespołu Higieny który zajmuje się higienizacją obszaru produkcyjnego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Technik Higieny (gospodarka odpadami) , która będzie zajmować się głównie gospodarką odpadami.

Twoje zadania

  • Bieżącym odbieraniem odpadów z obszarów produkcyjnych, laboratoriów kontroli jakości, pomieszczeń technicznych oraz umieszczaniem ich w odpowiednich pojemnikach zgodnie z przypisanymi kodami;
  • Prowadzeniem dokumentacji zgodnie z wymaganiami GMP;
  • Zapewnieniem  dostępności odzieży ochronnej w podległych obszarach;
  • Dbaniem o dostępność materiałów higienicznych w podległych obszarach;
  • Kontakt z firmą zewnętrzną w sprawie gospodarki odpadami.

Dodatkowo będziesz zajmować się:

  • Przygotowywaniem obszaru produkcji do operacji procesowych - czyszczeniem oraz dezynfekcją pomieszczeń i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Jeśli posiadasz

  • Przede wszystkim pracowitości, dokładności i skrupulatności, a także umiejętności dobrej organizacji pracy i czasu oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Doświadczenie w pracy związanej z gospodarowaniem odpadami będzie mile widziane;
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, kosmetycznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem;
  • Dostępności do pracy na 2 zmiany (6-14/10-18) w systemie tygodniowym, a w przyszłości pracy na 3 zmiany (ostatnia zmiana 14-22).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej na okres 6 mcy z możliwością przedłużenia;
  • Przeszkolenie w zakresie procedur.
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
[email protected]