Ekspert ds. Inicjatyw Biznesowych i Wsparcia Kredytowego
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczne wsparcie jednostek relacyjnych w organizacji finansowania projektów inwestycyjnych (w tym m.in. strukturyzacji, w analizie ekonomiczno-finansowej) oraz w realizacji transakcji z sektora medycznego
  • Opiniowanie programów restrukturyzacji szpitali w procesie kredytowym
  • Koordynowanie działań pomiędzy jednostkami biorącymi udział w procesie kredytowym
  • Inicjowanie zmian poprawiających efektywność procesów
  • Udział w opracowywaniu i modyfikacji regulacji wewnętrznych o charakterze kredytowym
  • Udział w projektach z obszaru współpracy ryzyka i relacji oraz w inicjatywach i projektach wspierających działalność kredytową
  • Wspieranie jednostek relacyjnych w realizacji strategii biznesowej Banku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki ekonomiczne
  • Znajomość analizy finansowej, ustawy o rachunkowości
  • Doświadczenie zawodowe – minimum 5 lat jako analityk biznesowy/ryzyka kredytowego
  • Znajomość bankowej oferty produktowej
  • Język angielski – poziom komunikatywny min. B2
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość obsługi komputera/oprogramowania - MS Word, MS Excel, MS Power Point,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość platformy ferryt.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne
    pożyczki
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka
    dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop