Ekspert ds. Administracji Kredytowej
Miejsce pracy:

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola spełnienia przez kredytobiorcę/emitenta: warunków wykorzystania określonych w umowach kredytów i emisji obligacji, zobowiązań informacyjnych i finansowych, zobowiązań do działania, zobowiązań do zaniechania i innych
  • Weryfikacja zgodności dokumentacji kredytowej i zabezpieczeń z decyzją kredytową
  • Realizacja funkcji agenta kredytu lub agenta zabezpieczeń w ramach konsorcjów bankowych
  • Obsługa i kontrola płatności związanych z finansowaniem projektów, w tym przygotowywanie harmonogramów spłat kredytów oraz wyliczanie kosztów finansowych
  • Monitorowanie prawnych zabezpieczeń w zakresie nadzoru nad kompletnością i aktualnością informacji
  • Bezpośredni kontakt z pracownikami jednostek relacyjnych lub departamentów centrali banku w sprawach związanych z monitorowaniem realizacji przedsięwzięć oraz przebiegu ich finansowania
  • Współpraca z kancelariami prawnymi przy przygotowywaniu dokumentacji finasowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, specjalizacja: (ekonomia/ finanse/ bankowość)
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie związane z bankowością korporacyjną, w tym obszar finansowania strukturalnego
  • znajomość dokumentacji kredytowej w standardzie LMA, wiedza z zakresu prawnych zabezpieczeń ekspozycji kredytowych
  • Znajomość pakietu Ms Office, w tym znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielski na poziomie B2
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność współpracy
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne
    pożyczki
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka
    dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop