Specjalista ds. Oceny Ryzyka - Zespół Ryzyka Stron Trzecich
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad identyfikacją i zarządzaniem procesami istotnymi w Banku
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku, które uczestniczą w zarządzaniu procesami i projektami
  • Udział w identyfikacji, pomiarze, ocenie oraz raportowaniu ryzyk operacyjnych w procesach, projektach oraz umowach
  • Budowanie świadomości w Banku w zakresie ryzyka operacyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne
  • Wiedza na temat zagadnień związanych z obszarem zarządzania ryzykiem operacyjnym
  • Znajomość pakietu MS Outlook – Power Point, Excel (wyszukiwanie pionowe, tabele przestawne)
  • Zdolność analizowania danych i informacji oraz klarownego ich przedstawiania
  • Umiejętność przygotowywania oraz prowadzenia prezentacji
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B1
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne zarówno w kontaktach z klientem wewnętrznym, jak i partnerami zewnętrznymi

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne
    pożyczki
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka
    dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop