Scrum Master
Miejsce pracy: Warszawa

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej

Należy do międzynarodowej grupy zatrudniającej blisko 5 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponuje własną siecią 13 biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących lokalne wsparcie użytkowników w trybie 24/7.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • Prowadzenie zespołów deweloperskich w Nexus (skalowany SCRUM).
  • Ciągłe udoskonalanie sposobu pracy zespołów i dążenie do rozwoju ich dojrzałości SCRUMowej i samoorganizacji.
  • Dbałość o zapewnienie efektywnej komunikacji w zespołach i pomiędzy nimi.
  • Współpraca z Product Ownerem i innymi specjalistami.
  • Czuwanie nad postępem prac zespołów i pomoc we wskazywaniu oraz rozwiązywaniu potencjalnych zagrożeń.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • 2 lata praktycznego doświadczenia w pracy jako Scrum Master (w branży IT).
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, uważnego słuchania i pracy z ludźmi.
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, proaktywna postawa.
  • Certyfikat Professional Scrum Master™ I (mile widziane Professional Scrum Master™ II i/lub Scaled Professional Scrum™).

Dlaczego warto do nas aplikować?

  • Praca na pełny etat na podstawie UoP/B2B.
  • Możliwość wzięcia udziału ciekawym projekcie o dużym znaczeniu społecznym.
  • Wsparcie doświadczonego Zespołu.
  • Praca w trybie zdalnym.
  • Kurs językowy na platformie TUTLO.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka S&T Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21D, 02-676 Warszawa.

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia  procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o pracę/umowy cywilnoprawnej. Pełna informacja w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce prywatności.