ACCOUNT MANAGER-MARKETPLACE
Miejsce pracy: Warszawa

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Wierzymy, że platformy i doświadczenia Omnicommerce reprezentują przyszłość cyfrowego i fizycznego świata. Widzimy w zachowaniach klientów, że przejście na modele oparte na platformach to trend, który będzie się nadal rozwijał.

Poprzez DECATHLON MARKETPLACE , zaoferujemy markom z przemysłu i handlu detalicznego możliwość bezpośredniego połączenia z milionami naszych klientów na wielu różnych rynkach europejskich, którzy w ten sposób skorzystają z większej różnorodności ofert, większej liczby produktów sportowych i usług, a także możliwość robienia zakupów pod wieloma markami i wieloma usługami za pośrednictwem jednego miejsca docelowego z dużym doświadczeniem i wygodą. Dlatego DECATHLON MARKETPLACE stanie się główną strategią naszej platformy biznesowej.

Chcesz dołączyć do tego wyjątkowego projektu?

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie oferty sprzedawców i budowanie partnerskich relacji,
  • Prowadzenie analizy biznesowej w celu zwiększenia handlu,
  • Oferowanie usług dodatkowych dla sprzedawców marketplace,
  • Szkolenie sprzedawców w korzystaniu z back-office,
  • Odpowiedzialność za kontakt z kluczowymi partnerami handlowymi,
  • Współpraca ze sprzedawcami zagranicznymi,
  • Współtworzenie strategi biznesowej rozwoju Decathlon Marketplace,
  • Raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi,
  • Dostarczanie jakościowych danych,
  • Udział w strategicznych spotkaniach biznesowych,
  • Współpraca z Managerami poszczególnych Zespołów.

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2) - pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole,
  • Silne umiejętności analityczne,
  • Znajomość Polskiego rynku e-commerce,
  • Znajomość modelu biznesowego platform online marketplace,
  • Doświadczenie w zarządzaniu klientami na platformie e-commerce lub marketplace,
  • Sprawne posługiwanie się Pakietem MS Office i Google Workspac,
  • Znajomość najpopularniejszych platform e-commerce i metod integracji
  • Znajomość podstawowych wskaźników KPI (GMV, CLV, AOV, SKU, itp.)
  • Efektywna organizacja pracy i zorientowanie na cel
  • Doświadczenie w pracy z Pipedrive lub innym narzędziem CRM

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w handlu internetowym/ online marketplace,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna, kwartalna i roczna,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Prywatną opiekę medyczną,Ubezpieczenie na życie,Pracownicze Plany Emerytalne finansowane przez Pracodawcę​,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: