Product Owner
E.ON Foton to zespół ludzi, którzy łączą w sobie pasję, wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm.
Jako firma dbamy o naszą planetę, a jako pracodawca – o naszych pracowników, ich rozwój i zaangażowanie. Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy czuli się dobrze i stabilnie.
Nasza misja to dostarczanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, dzięki którym ludzie mogą być częścią zmiany i ją poczuć w swoim życiu.
Chcesz być częścią zmiany? Dołącz do nas!

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży OZE,
  • Znajomość rynku energetycznego,
  • Doświadczenie w pracy projektowej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy i sumienność,
  • Wysoki poziom proaktywności i samodzielności,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój obecnych oraz wdrażanie nowych produktów w branży OZE,
  • Budowanie długoterminowych strategii produktowych,
  • Opracowywanie profesjonalnych prezentacji produktowych i materiałów marketingowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów produktowych,
  • Bieżąca analiza trendów rynkowych w zakresie rozwoju produktów i monitorowanie działań konkurencji,
  • Śledzenie prawodawstwa w obszarze OZE oraz analiza szans, możliwości i zagrożeń.

To oferujemy

  • Benefity (opiekę medyczną, kartę multisport)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Super atmosferę opartą na partnerskich relacjach
  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią

Jeżeli w zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, data urodzenia, wskazane przez Panią/Pana dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, przesłanie zgłoszenia rekrutacyjnego jest równoznaczne z udzieleniem przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie przez administratora, którym jest E.ON Foton Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Wilhelma Roentgena 7, 02-781 Warszawa), Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, data urodzenia, wskazane przez Panią/Pana dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu Pani/Pana uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyła Pan/Pani zgłoszenie aplikacyjne przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego. Jednocześnie informujemy, że wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, może być wycofana w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Jednocześnie informujemy, że powyższe nie dotyczy danych szczególnej kategorii oraz danych dotyczących wyroków skazujących i czynów zabronionych, o których mowa w art. 9 i 10 RODO. Aplikacje, które będą zawierały takie dane osobowe, zostaną usunięte.

Pełne informacje odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się TUTAJ.