Telekomunikacja, Sprzedaż

Kierownik Działu Sprzedaży Hurtowej
Warszawa

Będąc nowym graczem na hurtowym rynku telekomunikacyjnym spółka Polski Światłowód Otwarty​ z Grupy Play rozbuduje ogólnopolską sieć szerokopasmową i otworzy do niej dostęp innym operatorom. Dzięki temu klienci z ponad 6 milionów gospodarstw domowych będą mieli możliwość korzystania z najszybszego i najbardziej zaawansowanego technologicznie dostępu do Internetu.

PŚO to nowoczesny startup, który będzie się rozwijał dzięki silnemu wsparciu zespołów z Grupy Play.

Dołącz do zespołu jako Kierownik Działu Sprzedaży Hurtowej i zbuduj z nami wyjątkowe środowisko pracy.

Twoje Zadania:

  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi usług hurtowych do operatorów oraz doświadczeniami klientów, w tym:
    • Budowanie i utrzymanie najwyższej jakości procesów w zakresie współpracy z operatorami oraz usług instalacyjnych.
    • Rozwój narzędzi do efektywnego zarządzania procesami w ramach zarządzanych obszarów, w tym metryk do monitoringu jakości procesów oraz wyników operatorów zewnętrznych.
    • Negocjacje oraz utrzymanie umów hurtowych z operatorami.
    • Zarządzanie wartością bazy Klientów poprzez działania ukierunkowane na wzrost bazy, przychodów i rentowności usług.
  • Zarządzanie dostępnością sprzętu na cele świadczenia usług hurtowych.
  • Przygotowywanie profesjonalnych prezentacji dla operatorów zewnętrznych oraz dla zarządu i rady nadzorczej.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Min. 4 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem.
  • Doskonała znajomość procesów dostarczania usług hurtowych (np. BSA).
  • Doskonała znajomość procesów związanych ze współpracą z instalatorami i technikami.
  • Doświadczenie w negocjacjach umów hurtowych.
  • Umiejętność tworzenia profesjonalnych prezentacji (min. średniozaawansowana znajomość MS PowerPoint).
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz min. średniozaawansowana znajomość MS Excel.
  • Motywacja do rozwoju: zdobywanie nowych kompetencji, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, osiąganie założonych rezultatów.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Zaawansowana znajomość angielskiego w mowie i piśmie.

Zobacz jak wygląda praca w Grupie Play:

Otrzymasz od nas benefity:

  • Umowa o pracę
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Dołączenie do zespołu dostarczającego szybki internet w całej Polsce
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Pakiet sportowy
  • Brak dress code'u
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną