Specjalista ds. Obsługi Programu Budownictwa Socjalnego
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena formalna wniosków o udzielenie finansowego wsparcia, w tym weryfikacja dokumentacji technicznej i kosztowej
  • Przygotowywanie i sporządzanie wezwań, zawiadomień, umów, porozumień, dyspozycji, opinii, monitów oraz innych dokumentów w zakresie obsługiwanych wniosków
  • Ocena dokumentów do rozliczeń finansowego wsparcia
  • Weryfikacja dokumentów sporządzanych przez innych pracowników, w szczególności ocen formalnych wniosków, umów, dyspozycji wypłaty, opinii o wynikach rozliczeń
  • Prowadzenie działań informacyjnych i marketingowych, w tym przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, szkoleń, spotkań, webinariów oraz tworzenie i weryfikacja materiałów informacyjnych
  • Obsługa aplikacji informatycznych dedykowanych programowi finansowego wsparcia wraz ze współpracą przy ich tworzeniu i modyfikacji
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań, komunikatów, analiz, informacji i innych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości lub finansów
  • Znajomość rozwiązań i instrumentów polityki mieszkaniowej państwa, regulacji prawnych sektora budownictwa mieszkaniowego, zagadnień rynku mieszkaniowego, zagadnień finansów publicznych i gospodarki finansowej jednostek samorządu terytorialnego
  • Znajomość oprogramowania MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w zadania zespołu
  • Otwartość i komunikatywność
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • preferencyjne
    pożyczki
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka
    dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop