Ekspert Dokumentacji Łańcucha Dostaw
Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoja rola

Celem tego stanowiska jest zapewnieniem działania Łańcucha Dostaw zgodnie ze standardami jakościowymi Polpharma Biologics oraz wymogami GxP.

Twoje zadania

  • Nadzór nad działaniem Łańcucha Dostaw, zapewnienie zgodności z procedurami oraz z wymogami GMP, GDP;
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości;
  • Przeglądy i modyfikacje procedur Łańcucha Dostaw;
  • Terminowa realizacja rekordów w systemie Trackwise Digital (TWD);
  • Monitorowanie operacji na podstawie uzgodnionych KPIs;
  • Udział w projektach Łańcucha Dostaw.

Jeśli posiadasz

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 4 lata doświadczenia w Łańcuchu Dostaw;
  • Masz doświadczenie w GMP, GDP, znajomość TWD będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2/C1;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
[email protected]