Specjalista Kontroli Jakości Materiałów
Gdańsk

Rozwijaj się z nami

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

•​ Opracowywanie i rewizja specyfikacji, instrukcji, metod badań, standardowych procedur operacyjnych, protokołów, planów i raportów w dziale Kontroli Jakości oraz przeprowadzanie z nich szkoleń.

• Wykonywanie badań materiałów i mediów czystych zgodnie z zatwierdzonymi specyfikacjami i metodami oraz ocena związanych z nimi zapisów.

• Weryfikacja wyników uzyskanych przez innych pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami.

• Wypisywanie i sprawdzanie certyfikatów analiz, deklaracji zwolnienia i innych dokumentów.

• Planowanie i wykonywanie weryfikacji metod farmakopealnych, walidacji i transferu metod fizykochemicznych wraz z przygotowywaniem całej związanej z tym dokumentacji.

• Wykonywanie konserwacji, kalibracji i kwalifikacji aparatury laboratoryjnej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami.

• Wykonywanie standardowych czynności związanych z pracą w laboratorium tj.: przygotowywanie reagentów, gospodarka odpadami (w tym odpadami niebezpiecznymi), prowadzenie ewidencji materiałów zużywalnych i odczynników oraz ich uzupełnianie.

Jeśli posiadasz

•​ Wyższe ze specjalizacją w dziedzinie: biotechnologii, biologii, biochemii, chemii lub nauk pokrewnych

• Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu weryfikacji, walidacji i transferu metod; metod fizykochemicznych np. HPLC, GC, metod farmakopealnych używanych do testowania substancji.

• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej w środowisku regulowanym.
• Dobra znajomość zasad GLP oraz GDP
i umiejętność ich wprowadzenia i przestrzegania w laboratorium.
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
• Dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu.
• Dobra umiejętność współpracy z innymi w celu rozwiązywania problemów.
• Dobra znajomość MS Office.
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć

Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej
[email protected]