Scrum Master
Miejsce pracy: Warszawa

Dział Wytwarzania Zwinnego w NASK PIB, w którym będziesz pracować w roli Scrum Mastera tworzy oprogramowanie dla sektora publicznego – systemy, z których na co dzień korzystają obywatele.

Będziesz odpowiadać za kultywowanie wartości Scrum w zespołach deweloperskich, pracował z Product Ownerami oraz pełnił rolę ewangelizatora Agile w organizacji.

Czekasz na wyzwania? My czekamy na Ciebie!

Twój zakres zadań:

  • Pielęgnowanie wartości Agile,
  • Facylitowanie spotkań w zespołów deweloperskich (max 2),
  • Mentoring,
  • Coaching,
  • Tworzenie/Udział w Communities of Practice,
  • Wdrażanie sposobu pracy zgodnego z kulturą DevOps,
  • Usuwanie przeszkód,
  • Usprawnianie procesu wytwórczego,
  • Prowadzenie warsztatów.

Nasze wymagania:

  • Growth Mindset,
  • Chęć dzielenia się wiedzą i inspiracjami,
  • Podejście can-do,
  • Proaktywność,
  • 2 lata doświadczenia pracy jako Scrum Master przy wytwarzaniu oprogramowania,
  • Znajomość zwinnych metod wytwarzania poświadczona certyfikatami,
  • Bogaty narzędziownik praktyka zwinności,
  • Znajomość Kanbanu,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność facylitowania spotkań online,
  • Znajomość takich narzędzi jak Jira, YouTrack,
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Zaawansowane certyfikaty Scrum, Kanban, SAFe.

Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000  zł brutto + premia kwartalna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji
  • Aplikuj na stanowisko