Mechanik Samochodowy Hyundai Korea Motors
Miejsce pracy: Kraków

O nas

Hyundai Korea Motors w Krakowie to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych Hyundai

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodowego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności
  • Dokładność, zaangażowanie, uczciwość

To oferujemy

  • Zostaniesz zatrudniony w oparciu o stabilną umowę o pracę (pierwsza umowa na 1 rok - brak okresu próbnego)
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
  • Przejdziesz ścieżkę szkoleń importerskich
  • Będziesz pracował w doświadczonym, wspierającym się zespole, w nieustannie rozwijającej się firmie
  • Zapewnimy Ci opiekę medyczną w Luxmed (również dla Twoich najbliższych)
  • Możesz liczyć na zniżki na produkty i usługi w Holding1 (m.in. zakup czy wynajem auta)
  • Dofinansujemy Twoją aktywność fizyczną - dofinansowanie karty Benefit Multisport
  • Mikołajki dla Dzieci (spektakl teatralny, prezenty – słodycze, bon podarunkowy)
  • Weźmiesz udział w corocznym konkursie „Tytany”, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna
Dowiedz się więcej o nas →