Logistyka

Specjalista ds. Logistyki Zwrotnej w Magazynie
Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności przesyłek zwrotnych i wizualna ocena jakości zwracanych sprzętów CPE i urządzeń
  • Obsługiwanie urządzeń i systemów informatycznych wspomagających pracę na obszarze zwrotów
  • Współpraca z przedstawicielami innych departamentów firmy oraz z partnerami zewnętrznymi
  • Uzdatnianie oraz składowanie sprzętu CPE i urządzeń zgodnie z wymogami producenta i firmy
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Organizacja stanowiska pracy pod kątem optymalnego wykorzystania przestrzeni

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie (logistyczne, techniczne lub ekonomiczne)
  • Posiadasz doświadczenia w obszarze logistyki (mile widziane w logistyce zwrotnej)
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów oraz współpracy w ramach zespołu
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel
  • Masz doskonałe umiejętności analityczne, potrafisz tworzyć oraz wdrażać nowe rozwiązania i procesy
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Otrzymasz od nas:

  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa
    (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Rabaty na Usługi UPC i Play
  • Opieka medyczna
    i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki pakiet benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Karta Multisport