Asystent Handlowy Suzuki Japan Motors
Miejsce pracy: Kraków

O nas

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Suzuki Japan Motors to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny Grupy PGD w Krakowie. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów salonu Suzuki Japan Motors
  • Obsługa kontaktów telefonicznych i korespondencji mailowej
  • Aktywne wsparcie handlowców w zakresie pracy w systemie CRM
  • Inicjowanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • Uczestnictwo w akcjach promocyjnych salonu
  • Telefoniczna badanie satysfakcji Klientów po zakupie pojazdu (follow up)
  • Administracja dokumentów sprzedaży
  • Logistyka i koordynowanie procesu wydań samochodów
  • Dbałość o stan oraz jakość ekspozycji samochodów demonstracyjnych

Nasze wymagania

  • Pro kliencka postawa i wysoka kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie dobrych relacji interpersonalnych
  • Umiejętność aktywnego słuchania i swoboda podtrzymywania konwersacji
  • Pasja związana z motoryzacją lub chęć poszerzenia swojej wiedzy w tym obszarze
  • Posługiwanie się w stopniu dobrym pakietem MS Office, a w szczególności Excelem
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Niewątpliwym atutem będzie Twoje doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz jasnego systemu premiowego.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny.
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport.
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy.
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia.
  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów.
Dowiedz się więcej o nas →