Doradca Serwisu Ford Euro Car
Miejsce pracy: Kraków

O nas

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Euro Car w Krakowie to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny marki Ford.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury
  • Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie
  • Realizacja programów serwisowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi Klienta
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)
  • Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw
  • Umiejętność współpracy w zespole i zaangażowanie
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
  • Możliwość realnego rozwoju swoich umiejętności, a także rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia importerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Żyjemy zdrowo! - cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
Dowiedz się więcej o nas →