Specjalista/tka ds. analiz danych - Product Owner
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy kreatywnym zespołem pełnym energii, szukającym codziennie nowych wyzwań. Realizujmy projekt Kariera Jutra, który wspiera zarówno młodych ludzi, którzy szukają swojego miejsca na rynku pracy, jak i polskie firmy.

Szczegóły znajdziesz tu: https://www.gov.pl/web/karierajutra/szczegoly-programu​

Dzięki projektowi zmienimy na lepsze los wielu ludzi. Uczestnicy, w ramach szkoleń zdobywają unikalne kompetencje z zakresu marketingu internetowego.

Nabytą wiedzę wykorzystują podczas stażu, w ramach którego pomagają firmom przejść transformację cyfrową.

Chcesz nas bliżej poznać i razem z nami pracować?

Twoje zadania:

  • Pełnienie roli Właściciela biznesowego produktu – nadawanie kierunku współpracy i dbanie o realizację założonych celów;
  • Komunikacja i zarządzanie współpracą z partnerami w projekcie;
  • Komunikacja i współpraca z beneficjentami projektu;
  • Planowanie, inicjowanie i nadzór nad realizacją prac związanych z rozwojem produktu.
  • Współdziałanie z zespołami analitycznymi, szkoleń, komunikacji, wsparcia technicznego i rozwoju produktu
  • Odpowiedzialność za realizację wybranych celów projektowych

Nasze wymagania:

  • Umiejętność zarządzania produktem rozumianym jako program szkoleniowy;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w roli kierownika/koordynatora projektu lub właściciela biznesowego produktu;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji;
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe i kompetencje w obszarze analizy danych lub analizy biznesowej;
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi Business Intelligence;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju biznesu (business development), budowania i utrzymania relacji oraz komunikacji z klientami/interesariuszami;
  • Znajomość narzędzi oraz metodologii wspierających tworzenie dokumentacji w zarządzaniu projektami.

Wynagrodzenie na stanowisku: 7 000 - 90 00 zł brutto + premia kwartalna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji
  • Aplikuj na stanowisko