Engagement & Performance Marketing Expert (aplikacja mobilna)
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii komunikacji direct z użytkownikami aplikacji Żappka, we wszystkich dostępnych kanałach (push, e-mail, in-app, SMS)
  • Przygotowywanie i prowadzenie media planu kampanii w oparciu o trade plan oraz projekty strategiczne firmy
  • Optymalizacja kampanii na podstawie zbieranych danych w taki sposób, by za pomocą personalizowanego komunikatu trafić do użytkownika w odpowiednim miejscu i czasie
  • Koordynacja współpracy z agencją zewnętrzną w zakresie realizacji i egzekucji kampanii
  • Rekomendacja i przygotowywanie strategii kolejnych działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie planowania i egzekucji kampanii performance
  • Znajomość systemów do komunikacji masowej (np. Synerise, Salesforce, Redlink, Expertsender, Edrone)
  • Umiejętności analityczne, pozwalające na szybkie podejmowanie decyzji
  • Znajomość i zrozumienie procesów biznesowych
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Swobodne poruszanie się w środowisku korpo :)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w ramach projektu rozwoju aplikacji mobilnej

To oferujemy

  • Praca na najlepszych narzędziach ze świata technologii
  • Ambitny zespół digitalowych freaków
  • Budowanie cyfrowej przyszłości i innowacyjności na rynku
  • Praca nad unikatowym projektem w skali Europy
  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez okresu próbnego
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj