Starszy Specjalista ds. Kampanii Digitalowych (aplikacja mobilna)

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii i egzekucja kampanii marketingowych w aplikacji Żappka
  • Analiza zachowań konsumentów oraz rekomendacja rozwiązań
  • Koordynacja programu lojalnościowego
  • Poszukiwanie i tworzenie partnerstw biznesowych
  • Współpraca między departamentowa (dział handlowy, marketing)

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kampaniach aktywizujących i lojalizujących Klientów
  • Znajomość kategorii produktowych z FMCG/retail/grocery (preferowane e-commerce/online/mobile)
  • Umiejętności analityczne i znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI)
  • Język angielski na poziomie C1
  • Znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych w świecie mobile

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań CRM, recommendation engine, Jira, Confluence, Sharepoint

Oferujemy

To oferujemy

  • Praca na najlepszych narzędziach ze świata technologii
  • Ambitny zespół digitalowych freaków
  • Budowanie cyfrowej przyszłości i innowacyjności na rynku
  • Praca nad unikatowym projektem w skali Europy na rynku convinience
  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne