Product Owner - Starszy Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa, Płock
Nr ref.: 518884/2022

Data zakończenia publikacji: 20.09.2022

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii, wizji i roadmapy rozwoju produktu
  • Zarządzanie cyklem życia produktu poprzez tworzenie i priorytetyzację backlogu
  • Ścisła współpraca z interesariuszami i kluczowymi użytkownikami w zakresie zbierania wymagań biznesowych, identyfikowania potrzeb rozwoju produktu
  • Współpraca z zespołem developerskim w zakresie realizacji backlogu
  • Współpraca z zespołami sprzedaży i obsługi
  • Organizacja i udział w testach biznesowych
  • Identyfikowanie i analiza kluczowych procesów sprzedażowych i obsługi Klientów oraz procesów wewnętrznych
  • Mierzenie procesów oraz określanie głównych KPI

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków, w tym w tworzeniu analizy biznesowej, zbieraniu i formułowania czytelnych wymagań biznesowych
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
  • Wiedza funkcjonalna z zakresu systemów klasy CRM, ERP
  • Umiejętność  analizy i mapowania procesów biznesowych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój
  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Doświadczenie w procesie wytwarzania oprogramowania w modelu zwinnym
  • Doświadczenie w pracy z Azure DevOps

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

 Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • zniżki na firmowe
    produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia
    socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy