Partnerka/Partner ds. Rozwoju Franczyzy

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu z kandydatami na Franczyzobiorców
  • Przeprowadzanie rozmów sprzedażowych w zakresie sprzedaży usługi franczyzowej
  • Aktywny udział w działaniach rekrutacyjnych
  • Monitorowanie i wspieranie kandydatów w kompletacji dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy
  • Diagnozowanie potrzeb rozwojowych i szkoleniowych kandydatów
  • Prowadzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • Raportowanie efektywności realizowanych zadań

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami i rozwojem pracowników
  • Silna orientacja na realizację celów własnych i zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w sprzedaży ofert lub usług
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, współpracowników
  • Postawa proaktywna oraz otwartość na nowe rozwiązania
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy

  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)