Zacznij karierę we właściwym miejscu!
Jeśli robić pierwszy krok – niech będzie wielki.
Szukasz firmy, w której zdobędziesz pierwsze doświadczenie zawodowe?
ENDEGO jest miejscem, którego potrzebujesz!​

ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydata/tkę na:

Staż w Dziale Księgowym
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie i przygotowywanie dokumentów do rozliczenia
  • Wgrywanie dokumentów do obiegu dokumentów
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu księgowości
  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych
  • Księgowanie prostych faktur kosztowych

Wymagania:

  • Student/ka 2-3 roku studiów kierunkowych o profilu ekonomicznym lub pokrewnym
  • Dyspozycyjność 30- 40h miesięcznie
  • Pierwsze doświadczenie zawodowo w zakresie rachunkowości, finansów będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane do Twoich zajęć
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Udział w spotkaniach integracyjnych i sportowych