ENDEGO świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.  Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz lepszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma ENDEGO poszukuje kandydatów do biura projektowego na stanowisko:

Software Design Engineer
Miejsce pracy: Jelenia Góra

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentów oraz wymagań zawartych w zapytaniach ofertowych klientów
  • Omówienie wymagań z klientem; wyjaśnienie szczegółów i otwartych zagadnień
  • Wyprowadzenie i określenie wymagań dotyczące produktu
  • Sprawdzenie wymagań technicznych w ścisłej współpracy z klientem
  • Współpraca w ramach zróżnicowanego zespołu programistów
  • Aktywne omawianie z ekspertami technicznymi nowych wymagań i ocena ich wpływu
  • Tworzenie i utrzymywanie identyfikowalności  (tzw. traceability) wymagań dla całego cyklu rozwoju zgodnie z A-SPICE i ISO 26262
  • Tworzenie wymagań, śledzenie zmian oraz dokonywanie przeglądów
  • Oferowanie wsparcia i szkoleń dla zespołów programistycznych
  • Współpraca z zespołami ds. Rozwoju, kontroli jakości i przygotowania do produkcji
  • Możliwość podróżowania w celu wspierania spotkań z klientami w Europie
  • Opracowanie rozwiązań inżynieryjnych w ramach przydzielonego projektu i zakresu czasowego

Wymagania:

  • Matlab/Simulink, Embedded C
  • Doświadczenie w systemach operacyjnych RTOS w czasie rzeczywistym (tj. UCOS, FreeRTOS)
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki (tj. I2C, SPI, CAN, Flexray)
  • Znajomość narzędzi: MISRA C, DOORS, VECTOR
  • Doświadczenie w zakresie standardów motoryzacyjnych (A-SPICE, ISO26262, ASIL)
  • Dobra znajomość przepływu pracy AGILE / SCRUM i GIT
  • Mile widziane doświadczenie w Jenkins, Redmine, C ++, ADTF, Python, Makefile
  • Ukończone studia kierunkowe (Informatyka, Automatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość budowy mikrokontrolerów i systemów wbudowanych
  • Umiejętności komunikacji i pracy zespołowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta MultiSport
  • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy