Product Owner
Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: 2022/05/02/LPN
Wynagrodzenie:

16000-18000 zł brutto (uop)

16000-18000 zł netto + VAT (B2B)

O nas

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii, misji i wizji produktu,
  • gotowość na bardzo dużą autonomię. Masz pomysł i umiesz go uargumentować? Zrealizuj go!
  • komunikacja i edukacja rynku HR,
  • otwartość na merytoryczne reprezentowanie produktu w mediach, wydarzeniach branżowych dedykowanych naszym użytkownikom/użytkowniczkom oraz branży rekrutacyjnej,
  • praca nad pogodzeniem wymagań rynku pracy i oczekiwaniami rynku rekrutacyjnego,
  • cykliczny udział w badaniach, przy współpracy z wewnętrznym zespołem badaczek oraz UXów,
  • weryfikowanie potrzeb oraz oczekiwań w obszarze rekrutacji. Proaktywne słuchanie i analiza uwag i wniosków od użytkowników/użytkowniczek,
  • aktywna współpraca z biznesem, marketingiem oraz zespołami IT. Umiejętność zarządzania interesariuszami,
  • współpraca z bardzo zaangażowanym i kreatywnym zespołem tworzącym produkt

Nasze wymagania

  • masz kilkuletnie doświadczenie w roli Product Ownera/ Product Ownerki w jednym z obszarów: Job board, Marketplace, eCommerce,
  • sprawnie zarządzasz backlogiem, tworzysz oraz ustalasz priorytety zadań dla zespołów,
  • wiesz czym jest Product Discovery, znasz jego potencjał i umiesz z niego korzystać,
  • umiesz efektywnie pogodzić oczekiwania biznesowe z najlepszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi dla użytkowników/użytkowniczek rozwijanych serwisów lub aplikacji,
  • umiesz pracować z danymi. Analizy, weryfikacje, hipotezy i wyciąganie wniosków to Twoja codzienna praca,
  • wiesz jak korzystać ze swojej autonomii i ownershipu.

To oferujemy

  • dowolna forma współpracy - UoP/B2B
  • praca zdalna 100%
  • premie

ETAPY REKRUTACJI

  • Wywiad telefoniczny z Rekruterem
  • Zadanie rekrutacyjne
  • Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Znajdziesz nas na:

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj S. A. przed cofnięciem zgody.

Jednocześnie wskazujemy, że korzystamy z elektronicznego systemu eRecruiter do zarządzania aplikacjami naszych kandydatów. Na formularzu aplikacyjnym w tym systemie zostaniesz poproszony/a o podanie Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli Cię prawidłowo zidentyfikować w tym systemie i zapewnić jak najlepszą komunikację z nami.

Dodatkowo prosimy o nieumieszczanie w swoich aplikacjach danych wrażliwych, to jest informacji o: Twoim stanie zdrowia, niepełnosprawnościach, poglądach politycznych lub religijnych oraz innych danych określonych w art. 9 RODO. Zgodnie z przepisami nie mamy podstawy do przetwarzania takich informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody lub gdy przepis nam na to nie pozwala. W związku z tym nie będziemy rozpatrywać aplikacji, które zawierają takie informacje, chyba że ze względu na Twoją szczególną sytuację będzie to konieczne (wtedy poprosimy Cię o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie takich informacji o Tobie).

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz TUTAJ.