Praca w Grupie LUX MED
Agile Coach w ACS Bupa UK
Lokalizacja: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie transformacji zwinnej w Bupa poprzez dzielenie się wiedzą i technikami pracy w różnych Market Unitach w oparciu o wspólne standardy;
  • budowanie zwinnych społeczności i/lub facylitowanie ich w różnych jednostkach Bupa;
  • budowanie i rozwijanie wiedzy oraz kompetencji kluczowych ról Agile w Bupa;
  • wspieranie menadżerów, Product Ownerów, zespoły oraz innych coachy w Bupa;
  • zarządzanie standardami Agile i dbanie o szeroką komunikację (wartości, technik, metod, metodologii, itd.);
  • wprowadzenie Scrum/Kanban we wskazanych obszarach;
  • wsparcie transformacji modeli operacyjnych;
  • współpraca z innymi Agile Coachami, Scrum Masterami i innymi liderami organizacyjnymi w celu zwiększenia zwinności;
  • zwinny coaching zespołowy lub indywidualny oraz mentoring,
  • dzielenie się wiedzą i wdrażanie w zakresie Flow Adoption i Value Stream Management.

Nasze wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia pracy w zespole zwinnym (w dowolnej roli na przykład Scrum Master, Developer, Agile Lead);
  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego jako Agile Coach (oprócz doświadczenia powyżej, nie zamiast);
  • doświadczenie w pracy AC na poziomie organizacji, nie tylko w pracy z zespołami;
  • znajomość frameworków i praktyka w zwinnym skalowaniu;
  • doświadczenie w układaniu procesów i transformacji zwinnej w organizacji;
  • znajomość różnorodnych metod zwinnego zarządzania;
  • certyfikacja Scrum Master (PSM) lub KMP;
  • świetne umiejętności komunikacyjne i facylitacyjne;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • certyfikat potwierdzający zrozumienie modeli zwinnego skalowania;
  • umiejętności z obszarów: leadership, liberating structures, coaching, mentoring, problem solving, design thinking;
  • znajomość: Azur DevOps, Miro, Jira/Confluence, MS Teams.
Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka
    medyczna
  • Ubezpieczenie
    szpitalne
  • Karta
    sportowa
  • Program
    wellbeingowy
  • Praca zdalna
    i hybrydowa
  • Profesjonalne
    Szkolenia
  • Parking
    na życie
  • Kursy języka
    angielskiego
  • Program
    poleceń