Pracownik produkcyjny

Głównym zadaniem MESKO S.A.
jest dostarczanie dla Sił Zbrojnych RP oraz innych
podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo
państwa coraz to nowocześniejszej i wysokiej jakości amunicji i rakiet, poprzez wprowadzanie najnowocześniejszych technologii.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Realizacja zadań produkcyjnych z zachowaniem bezpiecznych metod i warunków pracy;
  • Obsługa maszyn i urządzeń do procesu produkcji materiałów wybuchowych;
  • Dbałość o bezpieczeństwo eksploatowanych urządzeń;
  • Przestrzeganie porządku i czystości maszyn;
  • Przestrzeganie regulaminu pracy oraz obowiązujących w zakładzie zasad BHP i p.poż.

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie techniczne/zawodowe;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętności: podejmowania samodzielnych decyzji, rozwiązywania problemów;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Sumienność i skrupulatność wykonywanych działań.

Rodzaj umowy: umowa o pracę (pełny etat)

Ilość wolnych etatów: 13

Miejsce pracy: Pionki

Oferujemy:

  • W przypadku pozytywnej oceny efektów pracy stałe zatrudnienie na umowę
    o pracę;
  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i ich dzieci.