Specjalistka/Specjalista ds. Administracji Covid

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

Dla Żabki zdrowie bezpieczeństwo naszych pracowników i współpracowników jest priorytetem. Dlatego od początku pandemii wprowadziliśmy w naszej firmie między innymi:
• obowiązkowe badania przesiewowe
• możliwość zaszczepienia się w siedzibie firmy
• cykliczne webinary ze specjalistami: lekarzami i epidemiologami
• zapewniamy środki ochrony osobistej (maseczki, płyny dezynfekujące)

Dołączając do Zespołu Administracji Covid odpowiedzialny będziesz za:
• prace administracyjne związane z profilaktyką Covid-19
• tworzenie raportów i analiz dotyczących sytuacji epidemiologicznej w firmie
• współpracę z podmiotami medycznymi
• przygotowywanie procedur postępowania i nadzór nad ich przestrzeganiem
• zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i współpracowników
• tworzenie komunikacji wewnętrznej na temat Covid-19

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowiskach administracyjnych
  • umiejętność poruszania się w strukturach korporacyjnych
  • umiejętność docierania do informacji na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie
  • duża komunikatywność i otwartość
  • zaangażowanie i doskonała organizacji pracy własnej
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne