Konsultant Wdrożeniowy (system do obiegu dokumentów)
Miejsce pracy: Poznań

O projekcie:

  • Tworzymy, rozwijamy i wspieramy innowacyjne aplikacje wspomagające procesy biznesowe w dużych polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstwach,
  • Rozwijamy nasze autorskie produkty oparte o architekturę mikroserwisów (np. ECM),
  • Działamy w oparciu o metodykę Scrum.

Twój zakres obowiązków:

  • Zbieranie wymagań klientów w zakresie digitalizacji procesów biznesowych,
  • Tworzenie koncepcji biznesowej opisującej wymagania klienta,
  • Konfiguracja procesów w naszym autorskim systemie All For One Enterprise Content Management (All For One ECM),
  • Prezentacja rozwiązania klientowi.

Nasze wymagania:

  • Znajomość specyfikacji BPMN,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki IT lub ekonomiczne,
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do pracy z klientem.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do digitalizacji procesów i dokumentów (BPM, DMS, ECM, etc.),
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych,
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Twoje wynagrodzenie będzie rozwijać się razem z Tobą 😊,
  • Będziesz mógł awansować zgodnie z przejrzystą ścieżką rozwoju,
  • Zapewniamy budżet rozwojowy oraz comiesięczne szkolenia i warsztaty,
  • Program mentoringowy,
  • Możliwość pracy hybrydowej (ok. 1-2 dni pracy z biura w tygodniu),
  • Możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu na UoP,
  • Możliwość skorzystania z IP Box przy umowie B2B,
  • Otrzymasz szansę na naukę technologii, których jeszcze nie znasz,
  • Możliwość implementacji rozwiązań, które będą wykorzystywane przez setki osób w znanych na rynku korporacjach,
  • Będziesz pracować w zgranym, nastawionym na rozwój zespole, otwartym na nowe pomysły i dzielenie się wiedzą,
  • Udoskonalisz język na projektach międzynarodowych.
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

    Jest nas niemal 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych.