Koordynator/Koordynatorka Projektów Operacyjnych

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie projektów operacyjnych związanych z realizacją celów Departamentu Sprzedaży
  • zbieranie danych oraz przygotowywanie scenariuszy testowych produktów projektu
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • przygotowywanie raportów dotyczących prowadzonych projektów
  • wsparcie w koordynacji postępów projektów wg założonego harmonogramu
  • monitoring projektu po wdrożeniu

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • wysoka efektywność realizowanych zadań
  • umiejętność nawiązywania i budowania partnerskich relacji biznesowych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

To oferujemy

  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Dynamiczne środowisko pracy i możliwość rozwoju w ramach projektów i innowacji
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego
  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne