Młodsza Koordynatorka/Młodszy Koordynator Serwisów IT
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac serwisowych (nadzór nad prawidłową realizacją warunków umów serwisowych)
  • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami usług
  • Realizacja procesu zamówień sprzętu i usług IT (tworzenie prognoz, estymacji, prowadzenie dokumentacji zakupowej i magazynowej zgodnie z obowiązującymi procedurami)
  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami sprzętu i usługodawcami
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Aktywny udział w doskonaleniu procesów
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych projektów biznesowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w zbliżonym obszarze
  • Dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • Umiejętność analizowania danych
  • Wysoka samodyscyplina w zarządzaniu własnym czasem
  • Zdolności organizacyjne oraz sprawna komunikacja interpersonalna
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz w środowiskach o zróżnicowanym charakterze (Biznes/IT)

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj