Koordynatorka/Koordynator Zmiany w Magazynie Automatycznym
Miejsce pracy:
Radzymin

Twój zakres obowiązków

Grupa Żabka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej i składa się z dwóch podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska i Żabka Future. Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy.

W ramach Żabka Polska budujemy jedno z największych i najnowocześniejszych zautomatyzowanych Centrów Logistycznych w Europie. Dołącz do naszego zespołu, weź od początku udział w unikalnym doświadczeniu, zrób krok w swojej osobistej karierze i miej wpływ na rozwój sieci Żabka Polska.

Twoja Obowiązki:
• Koordynowanie pracy zespołu pracowników magazynowych
• Zapewnianie prawidłowego funkcjonowania procesów magazynowych na zmianie
• Współpraca z koordynatorami wszystkich obszarów w magazynie
• Raportowanie wskaźników
• Podejmowanie decyzji w zakresie swojego obszaru i zmiany

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołami
  • Doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi
  • Znajomości zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • Znajomości obsługi MS Office
  • Znajomości obsługi operacji magazynowych w systemie (WMS WCS, MFC)

Mile widziane

  • Znajomość i/lub doświadcznie w automatyce magazynowej lub produkcyjnej będzie dodatkowym atutem