Specjalista/Specjalistka w Zespole Ochrony
Miejsce pracy:
Będzieszyn, Tczew, Gdańsk, Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie działań mających na celu zabezpieczenie obiektu,
  • nadzorowanie zewnętrznych firm ochrony,
  • weryfikacja dostępu na teren obiektu osób z zewnątrz,
  • obsługa systemu monitorowania i analiza operacji magazynowych,
  • podejmowanie czynności interwencyjnych w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa (w tym współpraca z policją, pogotowiem, strażą pożarną, strażą miejską),
  • ewidencjonowanie szafek ubraniowych, depozytowych, a także kluczy,
  • wsparcie Kierowników Działów w codziennych zadaniach.

Nasze wymagania

  • wsparcie Kierowników Działów w codziennych zadaniach,
  • chęć dojazdu do Centrum Logistycznego w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.