O nas

Firma deweloperska z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku polskim, realizująca wysokiej jakości projekty mieszkaniowe i biurowe.

Młodszy Księgowy / Księgowy w branży nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie operacji gospodarczych, analiza i uzgadnianie zapisów księgowych w wybranych spółkach,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i kompletnością dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie zestawień do rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • Zarządzanie procesem przepływu informacji i zadań z współpracującą firmą księgową,
  • Wsparcie CA w kontroli zadań, optymalizacji procesów księgowych i przygotowywaniem procedur,
  • Współpraca z PM i CA nad zagadnieniami podatkowymi w tym m.in. opiniowanie podpisywanych umów z kontrahentami • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych, nadzór nad automatyzacją procesu,
  • Przygotowanie danych do dokumentacji TP,
  • Przygotowywanie wyliczeń, prowadzenie narzędzi kontrolnych i merytoryczny nadzór nad podatkami: CIT, VAT, WHT, podatek komercyjny, podatek od nieruchomości itp.,
  • Czynny udział z zamknięciach kwartalnych i rocznych,
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez CFO oraz Główną Księgową.

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub kandydat w trakcie studiów
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku młodszy księgowy w spółce nieruchomościowej lub stanowisku księgowy w pozostałych branżach
  • znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • dobra znajomość MS Excel
  • język angielski w stopniu średniozaawansowanym (francuski będzie dodatkowym atutem)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne (dokładność, terminowość, samodzielność w warunkach pracy pod presją czasu)
  • otwartość na zadania wymagające samodzielnego znalezienia rozwiązania i nieszablonowego myślenia, umiejętność wyciągania wniosków
  • chęć nauki i zaangażowanie

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat od września 2021
  • szeroki rozwój zawodowy w branży nieruchomości oraz podnoszenie nabytych kwalifikacji
  • możliwość skorzystania z benefitów: ubezpieczenia medycznego, karty Multisport, opieki zdrowotnej, nauki języka angielskiego i/lub francuskiego
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy
  • pracę w pięknym, nowym biurze zlokalizowanym w Warszawie przy Rodzie Daszyńskiego

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych przez YAREAL Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w
Warszawie (ul. Giełdowa 1, 01-211 Warszawa).