Fraud Prevention Specialist - bezpieczeństwo w aplikacji mobilnej
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

Co będziesz u nas robić?
Zajmiesz się detekcją fraudów oraz podejmowanie działań mających na celu ich minimalizację. Pomożesz nam zdefiniować typy fraudów, stworzyć metodologię ich wykrywania. Przyczynisz się do ustalenia procesów działań, ich wdrożenia i kontrolą rezultatów. Twoje doświadczenie pomoże nam dokonać aktualizacji scoringu fraudowego.

Z kim będziesz pracować?
Twoje stanowisko wiąże się ze ścisłą współpracą wewnątrzorganizacyjną. Będziesz mieć styczność z działem Zaawansowanej Analityki, Digital, Sprzedaż, Operacje, Controlling.
W ramach codziennych obowiązków będziesz współpracować z kadrą w terenie (Partnerzy ds. Sprzedaży) w celu eliminowana nadużyć w sklepach.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w zapobieganiu oszustwom i zarządzaniu ryzykiem w branży e-commerce i obsłudze klienta
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia, wnioskowania dedukcyjnego
  • doskonała etyka pracy i dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi wrażliwych danych z profesjonalizmem i zgodnie z obowiązującymi przepisami

To oferujemy

  • rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej
  • premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Firmowa
    drużyna sportowa
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny
  • Możliwoś
    pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress dode’u
  • Kawa/herbata
  • Strefa relaksu
  • Paczki świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Aplikuj